Davranışçı Sistemik Evlilik Terapisi Workshopu

DAVRANIŞÇI SİSTEMİK EVLİLİK TERAPİSİ WORKSHOPU

12-13 Nisan 2017 - ADANA

CİNSEL SAĞLIK ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ (CİSED)

WORKSHOP HAKKINDA: 

*** Sürekli aynı ölümcül tuzaklara düşüp, ışığına çekildikleri ateşte kavruluveren pervanelere dönmüş çiftler, evliliklerinde düş kırıklığından başka bir yere götürmeyen aynı kalıpları tekrarlayıp dururlar. Eşleriyle birlikteliklerini tekdüze bir hale getirirler. Eşleri tarafından anlaşılmadıklarını düşünürler. Eşlerinin yaşamlarında derin bir boşluğu doldurduğunu düşünürler. “Mutlu bir evlilik yoktur” sözüne inanırlar. Evliliklerinde yalnızlık duyarlar. Ancak tüm bunlar evli çiftler için kader değildir. Çiftler davranışçı-sistemik evlilik terapisi teknikleriyle ilişkilerini farklı bir açıdan değerlendirip, sorunlarının gerçek nedenlerinin farkına varabilirler, kendilerini ve ihtiyaçlarını daha iyi tanıyarak daha sağlıklı ilişki kurabilirler.
*** EVLİLİK TERAPİSİ EĞİTMENİ ve "KADINCA", "ERKEKÇE", "KADİM AŞK ÖĞRETİLERİ", "SADAKATSİZLİK VE ALDATMA" gibi 25'ten fazla kitap yazarak evlilik ve ilişki terapisi bilimine hizmette bulunan CİSED GENEL BAŞKANI PSİKOTERAPİST CEM KEÇE KİMDİR?
https://youtu.be/ie0L81WdI2A
*** 20 saatlik workshop hafta içi çarşamba ve perşembe günleri yapılacaktır.
*** WORKSHOP HAKKINDAwww.youtube.com/watch?v=3-9q542R1xw
*** CİSED HAKKINDA: https://youtu.be/rIKkP_pJgGs
*** CİSED EĞİTİMLERİ HAKKINDAwww.youtube.com/watch?v=Fi2lmnoS7KU
*** Bir EVLİLİK TERAPİSTİ adayı için GELİŞİM, DEĞİŞİM ve DÖNÜŞÜM yolculuğunda mesele "sadece SERTİFİKA değil", devamlılığı olan bir KALİTE'dir. Multidisipliner bir yaklaşımı savunan, uluslararası cinsel sağlık kuruluşlarına üyeliği bulunan ve Türkiye'nin en örgütlü cinsel sağlık derneği olan CİSED; şimdiye kadar 2 adet "Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresi", 1 adet "Ulusal Cinsel Sağlık Kongresi" ve 12 adet "Ulusal Cinsel Sağlık Sempozyumu" düzenlemiştir, 16 yıldır kapsamlı ve uygulamaya yönelik eğitimler vermektedir ve EVLİLİK TERAPİSİ EĞİTİMİ'ni destekleyen ve bütünleyen "Psikoterapi" ve "Cinsel Terapi" eğitimleri de düzenlemektedir. Ülkemizde ruh sağlığı, cinsel sağlık, evlilik ve ilişkiler alanlarında hizmet veren ruh sağlığı profesyönellerinin büyük bir çoğunluğu CİSED’ten eğitim almıştır. Bu BAŞARI asla tesadüf değildir!

KİMLER KATILABİLİR?
Eğitime tüm HEKİMLER, psikologlar, psikolojik danışmanlar ve diğer ruh sağlığı profesyonelleri katılabilir.

NEDEN CİSED EVLİLİK TERAPİSİ EĞİTİMİ?
*** NET, KISA, PRATİK, SİSTEMİK, EZOTERİK, ETİK ve KEYİFLİ...
*** Avrupa Birliği Evlikik Terapisi Eğitim Müfradatı'nı kapsayacak kadar UZUN...
*** Psikoterapi kuramları arasındaki entegrasyonu sağlayacak ve psikoterapist olarak çalışmaya yetecek kadar NET...
*** Gereksiz detayları ve Türkiye şartlarında uygulaması MÜMKÜN olmayan kuramsal bilgileri içermeyecek kadar KISA...
*** Evlikik Terapisi uygulamalarına yönelik bilgileri içerecek kadar PRATİK...
*** Cinsel terapi ve psikoterapi eğitimlerini tamamlayacak nitelikte SİSTEMİK...
*** Psikoloji, psikiyatri, psikoterapi ve felsefeye dair derin bilgilerin ve ruhsal tedavi etme sanatının üstad hocalar tarafından sadece ehil olanlara öğretilmesini içerdiği için EZOTERİK...
*** İnsana dair ve insanla ilintili konularda sezgisel derinlikleriyle ve TOPLUMSAL OLAYLARA DUYARLILIKLARIYLA dikkati çeken ve HAYATIN İÇİNDE olan hocaların model alınmasını sağlayacak ve EVLİLİK TERAPİSTİ KİMLİĞİ'ni ön plana çıkartacak kadar ETİK...
*** Eğitim süreci aynı zamanda bir kişisel gelişim, değişim ve dönüşüm yolculuğu olduğu için KEYİFLİ...